Dla uczestników

Chcesz wziąć udział w festiwalach JAPFEST 2023 i bawić się razem z nami jako uczestnik? Nic prostszego, prześlij zgłoszenie swojego samochodu do selekcji!


Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najciekawsze japońskie samochody z Polski i Europy.

Czego oczekujemy od samochodów i jakie musi być auto aby zakwalifikować się na JAPFEST?

Przede wszystkim samochód musi być dopieszczony wizualnie, dbałość o szczegóły, o czystość i o stan auta to podstawa. Dobre zdjęcia bez przesadnej obróbki. Szukamy aut zarówno kompleksowo zmodyfikowanych - od felg, przez silniki, wnętrza, caraudio, bodykity, zawieszenia, jak i samochodów klasycznych z lat 70, 80, 90tych - czyli youngtimerów - tutaj główną rolę odgrywać będzie stan auta i pomimo mniejszej liczby modyfikacji może zakwalifikować się 30+ letni samochód w stanie "salonowym". Najwięcej pracy i najwyższa poprzeczka czeka właścicieli tych aut, których jest najwięcej na scenie - Honda Civic, Toyota Celica, Nissan 200SX, Mazda MX-5. Nie oznacza to wcale, że właściciele takich aut jak Toyota Supra czy Nissan Skyline mają łatwiej bo od tych aut także oczekujemy czegoś więcej, niż seryjnego samochodu.

Postaramy się rozpatrywać Wasze zgłoszenia na bieżąco, maksymalnie do 7 dni od daty ich przesłania - jeśli nie otrzymasz od nas żadnej informacji na maila, zaloguj się do swojego konta aby sprawdzić status zgłoszenia!

W czasie gdy będziecie nadsyłać swoje zgłoszenia na Facebooku będziemy co jakiś czas publikować najciekawsze zdjęcia aut, które zostały do nas zgłoszone. Jeśli zobaczysz swoje auto na naszym facebookowym profilu, możesz spać spokojnie, na pewno się dostałeś!

W mailu, który otrzymacie po zakwalifikowaniu się na JAPFEST powiadomimy Was dokładnie o harmonogramie, o tym co dla was przygotowaliśmy, noclegach, zasadach zawodów Drag Wars, Drift Battle i pokazach Driftu, wszelkich kwestiach organizacyjnych. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania – piszcie do nas korzystając z formularza kontaktowego!

Dołożymy maksymalnych starań, aby wybrane spośród zgłoszeń samochody reprezentowały ponadprzeciętny poziom modyfikacji – zarówno wizualnych, jak i technicznych.


Jeżeli jesteś przekonany, że to jest miejsce dla Ciebie i Twojego samochodu – nie czekaj, wyślij zgłoszenie!

 

 

jf

jf